Administrative Supervisor M/F
FM LOGISTIC
Dragomiresti
3 zile în urmă

Categorie

Warehouse & Operaţiuni Co-packing

Fişa postului

FM Logistic recruteaza pentru pozitia de Administrative Supervisor in cadrul depozitului din Dragomiresti, Ilfov.

Responsabilitati :

  • Coordoneaza eficient echipa din subordine in scopul atingerii indicatorilor de performanta stabiliti;
  • Supervizeaza inregistrarea in sistemul informatic a miscarilor de marfuri din depozit, precum si fluxul si arhivarea documentelor;
  • e responsabil de acuratetea evidentelor;
  • Coordoneaza si se asigura de buna desfasurare a inventarelor;
  • Monitorizeaza reconcilierile de stocuri, centralizand informatiile aferente si intocmind rapoarte si analize legate de anomalii ale acestora;
  • Transmite rapoarte privind stocurile si / sau documentatia corespunzatoare catre client, in conformitate cu dispozitiile superiorului ierarhic;
  • Monitorizeaza si se implica in solutionarea reclamatiilor primite de la client, in limita ariei sale de responsabilitate;
  • Se asigura de utilizarea corespunzatoare a bunurilor incredintate personalului din subordine (produse, instrumente, materiale, echipamente de lucru);
  • Participa in procesul de recrutare, controleaza si evalueaza rezultatele activitatii subordonatilor sai, tine evidenta timpului lucrat, asigura circulatia adecvata a informatiilor catre echipa pe care o coordoneaza.
  • Program : Luni - Vineri 9 : 00 - 17 : 15

    Transport pana la sediu asigurat de la metrou Preciziei

    Compania va ofera :

  • salariu + bonus
  • tichete de masa in valoare de 15 RON / zi lucrata
  • 24 de zile de concediu de odihna pe an
  • diverse alte prime si zile libere platite cu ocazia diverselor evenimente din familie
  • abonament medical
  • acces gratuit la platforma online de cursuri
  • Cerinte :

  • studii superioare;
  • experienta in coordonarea activitatii logistice / operationale in cadrul unui depozit;
  • cunostinte avansate utilizare MS Office (Word, Excel);
  • cunostinte limba engleza - nivel mediu;
  • gandire strategica;
  • excelente abilitati de comunicare si leadership.
  • Criterii candidat

    Nivel minim de educaţie cerut

    6- Licenţă

    Experienţă minimă cerută

    Intermediar (3 - 5 Ani)

    Limbi

    Engleza (UK) (2- Intermediar)

    Raportați această lucrare