Asistent Manager
SUPRABLAST SRL
Romania
12 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Avem nevoie de coechipieri noi!

Experiența în vânzări este un plus, insa nimeni nu s-a nascut invatat si entuziasmul unui nou început iti asigura intreg sprijinul echipei noastre astfel incat sa avem o colaborare plăcută și de lungă durată.

Disponibilitatea pentru lucrul in echipa, flexibilitatea, asumarea responsabilitatii, comunicativitate, angajament, sunt cateva dintre calitatile pe care le cautam.

Daca acestea sunt dublate si de buna dispozitie, altruism, constiinta lucrului bine facut, atunci esti ceea ce ne trebuie.

Responsabilitati :

  • Preluarea de solicitari de la clienti si gestionarea acestora;
  • Întocmirea de oferte tehnico-comerciale pentru echipamente de pregatire a suprafetelor, piese de schimb pentru acestea, servicii, în conformitate cu necesităţile şi cerinţele specifice ale clienţilor;
  • Consilierea clienţilor în alegerea solutiilor optime;
  • Propunerea de noi soluţii şi îmbunătăţirea ofertelor lucrate;
  • Oferirea de suport tehnic clientilor care solicita aceasta, suport bazat pe avantajele tehnice competitive ale echipamentelor;
  • Oferirea de suport inginerilor de vânzări,
  • Răspunde solicitărilor / problemelor venite din partea managerilor de zona din tara cu privire la echipamentele din portofoliu;
  • Urmărirea stadiului ofertelor întocmite în vederea contractării;
  • Urmărirea derulării contractuale;
  • Solicitarea de rapoarte de activitate de la inginerii de vanzari si prezentarea acestora către superiorul direct.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite