Asistent vanzari-Salomon Romania
Master Sport
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii
  • Limba engleza nivel conversational
  • Atentie la detalii
  • Abilitati de comunicare
  • Orientare catre client
  • Initiativa
  • Pasiune pentru activitati sportive reprezinta un avantaj
  • Postul este pentru magazinul din Mall Baneasa
  • Responsabilitati :

  • Este responsabil de procesul de vanzare a produselor companiei si de gestiunea din punctul de lucru
  • Consiliaza si informeaza clientii asupra caracteristicilor calitative si functionale ale produselor oferite, regimului de garantie, preturilor, promotiilor, etc.
  • Mentine si dezvolta o relatie pozitiva cu clientul
  • Pregateste si expune produsele oferite de companie, respectand regulile specifice de aranjare, avand grija ca preturile afisate sa fie cele corecte la toate categoriile de produse
  • Intretine curatenia si ordinea in magazin
  • Posturile disponibile sunt pentru Baneasa Shopping Center- Bucuresti si Coresi Shopping Center- Brasov

    Beneficii :

  • pachet salarial atractiv
  • bonusuri in urma evaluarilor
  • echipament
  • alte beneficii
  • Raportați această lucrare