Manager depozit si logistica
Vitacom Electronics Srl
Cluj-Napoca, Romania
1 zi în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Organizeaza si supervizeaza buna functionare a diviziilor depozit si logistica;
  • Coordoneaza si controleaza permanent activitatea de depozitare, stocare, si aranjare a marfurilor din depozit, mentinerea si pastrarea curateniei ;
  • Organizeaza si supravegheaza desfasurarea activitatii departamentului de logistica al societatii cu respectarea normelor conform Ordonantei de Guvern 27 / 2011 privind transportul rutier de marfuri;
  • Ofera consultanta si suport celorlaltor departamente ale societatii cu privire la aspecte de logistica, managementul stocurilor, transportul si achizitionarea produselor;
  • Coordoneaza baza de date cu privire la toate activitatile de transport pentru a putea urmari in orice moment situatia livrarilor si a transporturilor de marfa efectuate sau in curs de efectuare.

    Cerinte

  • Studii superioare;
  • Experienta : minim 2 ani pe post similar

    Pachet Office (Word, Excel, PPT,Outlook) - nivel avansat

    Abilitati de leadership; munca in echipa; comunicare; relationare; organizare si auto-management

    Cursuri efectuate : Managementul depozitarii, planificare, proiectare in logistica si supply chain - constituie avantaj

    Permis auto : categoria B.

    Limba engleza - constituie avantaj

    Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu motivant +tichete de masa+tichete de vacanta;
  • Bonusuri de performanta in functie de realizari;
  • Participarea la diferite cursuri si traininguri oferite de specialisti pentru dezvoltarea profesionala.