Prelucratori prin aschiere CNC FINLANDA
ADICIO PRO SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • prelucratori prin aschiere-strungari si rectificatori CNC-sistem de programare FAGOR ( sau programe similare )
  • minim 4 ani experienta in domeniu
  • limba engleza la nivel conversational
  • acte care atesta calificarea
  • pasaport
  • disponibilitate de perfectionare la locul de munca
  • Descrierea jobului

  • contract de munca permanent conform legislatiei finlandeze, concediu de odihna platit
  • posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
  • asigurari medicale clinica privata
  • salariu motivant conform grilei de salarizare / aptitudinilor dovedite
  • cazare in conditii decente
  • asistenta in limba romana (intocmirea actelor, vizite medicale etc)
  • Raportați această lucrare