Sales Consultant
Antal International
București
6 zile în urmă

Job Description

Lider de piata in domeniul serviciilor medicale.

Responsabilitati :

  • Studii superioare - studiile medicale constituie avantaj;
  • Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala;
  • Cunostinte MS Office;
  • Experienta anterioara minim 1 an intr-un post similar;
  • Persmis auto valabil de minim 2 ani;
  • Abilitati de comunicare si negociere, bun cunoscator de tehnici de vanzare;
  • Cursuri de specialiatate (vanzari) constituie avantaj;
  • Persoana organizata cu atitudine pozitiva, dinamica, motivata, cu abilitati dezvoltate de comunicare si de relationare;
  • Capacitate de planificare si organizare;
  • Orientare catre rezultate si atingerea obiectivelor;
  • Disponibilitate pentru program prelungit si munca de teren.
  • Descrierea jobului

  • Identifica si contacteaza medicii in vederea promovarii serviciilor medicale ;
  • Intocmeste ofertele pentru pacienti / clinici / cabinete;
  • Intretine relatiile cu medicii;
  • Raspunde pentru corecta executare a contractelor si a acordurilor cu medicii, clinicile, spitalele, etc;
  • Rezolva prompt sesizarile pacientilor, transmite feedback catre Customer Care Manager si Coordonator;
  • Participa la congrese, simpozioane si alte manifestari stiintifice;
  • Realizeaza obiectivelor calitative si cantitative in conformitate cu planul de vanzari stabilit;
  • Intocmeste rapoartele de activitate si le transmite acestora catre coordonatorul direct.
  • Oferta beneficii :

  • Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masa); in functie de experienta 5000 6500 net
  • Bonusuri in functie de performanta
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv si profesionist;
  • Instrumente de lucru : autoturism de serviciu, laptop, telefon;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite