BRUTAR
CONFIDENTIAL
Voluntari
‎în urmă cu 15 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Căutăm o persoană pasionată de patiserie, dulciuri si alte lucruri rafinate.

La noi, tradiționalul și modernul se îmbină într-un mediu de lucru sigur și stabil în care îți va face placere să vii și să lucrezi în fiecare zi.

Produsele care vor ieși din mâinile tale vor fi savurate și apreciate de clienții care cumpără cu încredere de la noi de peste 5 ani.

Aici vei lucra cu rețete franțuzești atent alese pe care le-am îmbinat cu idei testatate până la perfecțiune.

Alături de noi vei prepara o varietate de produse de patiserie proaspete precum prăjituri, plăcinte, torturi, prajituri, cozonaci, strudele, urmărind cu exactitate atât rețete tradiționale cât și moderne.

Descrierea jobului

Beneficiile pe care le oferim sunt următoarele :

  • Salariu si program negociabil în funcție de calificările și experienta pe care le ai.
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă în care te vei perfecționa și pe care noi o considerăm o familie.
  • Card de sanatate in reteaua Regina Maria.
  • Posibilitatea decontării transportului.
  • Raportați această lucrare