Asistent Manager/ Receptioner
Makeup Steps International S.r.l.
Timisoara, Romania
9 zile în urmă
source : BizooJobs

Candidatul ideal

Cautam un coleg / colega proaspat absolvent liceu sau facultate, ori actualmente student, pentru activitate secretariat / administratie.

Care va fi rolul tau in companie?

Responsabilitatile jobului :

  • activitati administrative
  • realizarea comenzilor
  • contactarea diferitilor furnizori prin email si telefon
  • facturare clienti
  • mici traduceri in si din limba engleza
  • intretinerea bazei de date cu diferite utilitati (gaz, apa, curent etc)
  • monitorizarea indepliniirii sarcinilor si termenelor
  • participarea in organizarea evenimentelor interne si externe ( workshopuri, seminarii, targuri, expozitii, etc)
  • mentinerea agendei zilnice de lucru
  • programarea clientilor
  • inscrierea cursantilor
  • redactare documente
  • realizeaza prezentari
  • indeplineste diverse sarcini de secretariat
  • receptioneaza corespondenta
  • directioneaza si gestioneaza facturile catre departamentul de contabilitate
  • cauta anumite informatii sau materiale pe internet
  • pregatirea salii de curs
  • organizeaza delegatii si deplasari (bilete de avion, cazare, etc)
  • intocmirea pontajului
  • Cerinte

  • Cunostinte utilizare Microsoft Office, in special Excel
  • Cunostinte de utilizare Google Drive
  • Limba engleza minim nivel conversatie
  • Dorinta de a invata, a munci si a se dezvolta
  • Persoana sociabila, proactiva, prezentabila
  • Mod de lucru independent, abilitati organizatorice, implicare personala, gandire analitica
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare
  • Atentie la detalii
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Ce iti oferim?

  • Laptop performant
  • Mediu de lucru placut
  • Bonusuri de performanta
  • Discounturi semnificative la produse
  • Proceduri gratuite de infrumusetare
  • Acces la traininguri de specialitate
  • Iti punem la dispozitie un plan de cariera
  • Indrumare de specialitate
  • Echipa tanara si inovativa
  • Asteptam emailul tau la care sa atasezi o scrisoare de intentie in care sa ne povestesti putin despre tine si ce te-ar motiva la acest job.

    Asteptam sa te cunoastem!

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite