Profesor limba germana
Asociatia Centrul De Consiliere Si Educatie Pentru Copii Si Adulti ANALESIA
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Calitati / valori pe care le cautam si le asteptam de la viitoarea noastra colega : pregatita profesional, serioasa, responsabila / corecta, punctuala, energica, implicata, echilibrata, vesela.

Descrierea jobului

Activitati specifice fisei posului de educator / are / profesor invatamantul prescolar.

Gradinita este situata intr-o zona speciala a orasului, intr-o vila impunatoare cu spatii generoase.

Gradinita are o traditie de 20 de ani in furnizarea de servicii educationale in limba germana, cu rezultate foarte bune la admiterea la Colegiul German Goethe.

Salariul este motivant.

Masa de pranz asigurata.

Vacante, de Craciun / Anul nou, Paste, de vara.

Raportați această lucrare