Tehnician Electrician - Departament Mentenanta
HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM
Tirgu‑Mures
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Accepta provocarea viitorului si alatura-te echipei noastre pentru dezvoltarea unei cariere de succes !

Am aprecia ca profilul tau sa corespunda urmatoarelor cerinte :

  • Liceale sau profesionale
  • Limba engleza nivel mediu constituie avantaj ; Limba germana constituie avantaj
  • Cunostinte tehnice ( electromecanica, electrica, identificarea erorilor pe baza schemei electrice, desen tehnic)
  • Orientare spre rezultat
  • Orientare spre client
  • Planificare si organizare
  • Cunostinte operare PC
  • Experienta : In domeniu reprezinta avantaj
  • Descrierea jobului

    Provocarile tale ar consta in :

  • Repara si intretine echipamentele din aria de productie, cladire, utilitati astfel incat timpul de oprire sa fie minim
  • Realizeaza Mentenanta preventiva a echipamentelor conform planificarii
  • Dezinstaleaza / instaleaza echipamente in vederea realocarii
  • Noi iti oferim :

    Transport gratuit, tichete de masă, bonus lunar de performanță, bonuri cadou de sarbatori, card de sanatate, al 13-lea salariu, bonus de fidelitate, posibilități de dezvoltare profesionala, ore suplimentare platite.

    Asteptam cu entuziasm sa te cunoastem si sa purtam o discutie in ceea ce priveste viitorul tau in cadrul Hirschmann Automotive !

    Raportați această lucrare