Colector creante cu posibilitate de munca de acasa,Bucuresti
EOS KSI ROMANIA
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ne plac oamenii comunicativi, care se integreaza usor într-o echipa si care spun fara ezitare DA provocarilor.

Despre tine stim ca :

  • iţi place să vorbesti cu oamenii, sa ii asculti si sa ii ajuti in rezolvarea problemelor lor;
  • stii sa negociezi si ai facut acest lucru cu usurinta, fie pentru tine, fie pentru cei din jurul tau;
  • esti orientat pe gasirea dе solutii in orice imprejurare;
  • esti o persoana pozitiva, amabila dar in acelasi timp ferma si convingatoare;
  • lucrezi bine in echipa;
  • organizarea si inovatia sunt punctele tale forte;
  • esti persoana care se implica 100% in ceea ce face.
  • Descrierea jobului

    O zi in EOS pentru un colеctor arаta astfеl :

  • Aplici procеdurilе de colеctare spеcificе companiеi intеractionand cu debitorii la tеlefon sau pe е-mail;
  • Oferi informatii debitorilor in lеgаtura cu aspectele particulare ale debitelor pe care acestia le au;
  • Identifici cele mai bune solutii de plata si negociezi termene de plata cu debitorii intr-o maniera profesionista;
  • Efectuezi sarcini administrative generale : actualizezi baza de date cu informatii relevante, monitorizezi platile conform angajamentelor stabilite cu debitorii.
  • Beneficii :

  • Program de lucru flexibil;
  • Pauza de masa de o ora inclusa in program;
  • Stabilitate prin plata salariului fara intarziere, in zi fixa, pe care o respectam in fiecare luna;
  • Bonuri de masa;
  • Asigurare medicala;
  • Bonus lunar in functie de performanta;
  • 1 zi de concediu suplimentar pentru fiecare an vechime in cadrul companiei;
  • 1 zi de concediu suplimentar pentru ziua de nastere;
  • Programe de training si dezvoltare realizate si sustinute de traineri autorizati;
  • Evenimente interne si cu echipa, in afara sediului companiei;
  • Consursuri interne organizate in cadrul echipei;
  • Oferte preferentiale de la furnizori de telefonie mobila si institutii bancare.
  • Te asteptam in echipa EOS!

    Raportați această lucrare