Muncitor Calificat / Necalificat
CESIRO SA
Sighisoara
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

CESIRO SA isi dubleaza capacitatea de productie : )

Cerințe :

  • DIPLOMĂ PENTRU STUDII MEDII(DIPLOMĂ DE 10 / 12 CLASE);
  • CĂUTĂM OAMENI HARNICI ȘI SERIOȘI , DORNICI SĂ ÎNVEȚE;
  • RESPONSABILITATEA, PUNCTUALITATEA, ORDINEA ȘI DISCIPLINA SUNT ABILITĂȚILE CANDIDATULUI IDEAL;
  • DISPONIBILITATEA DE A LUCRA ÎN SCHIMBURI ESTE NECESARĂ;
  • ÎNVĂȚAREA PROCESULUI DE LUCRU VĂ ESTE ASIGURAT PRIN ȘCOLARIZARE LA LOCUL DE MUNCĂ.

    Responsabilități :

  • ATENȚIA SPORITĂ ASUPRA UTILAJELOR ȘI A BUNEI FUNCȚIONĂRI A ACESTORA PE TOT PARCURSUL PROCESULUI DE LUCRU;
  • INDEMÂNARE ȘI SIMȚ PRACTIC;
  • ATENȚIA SPORITĂ ASUPRA CALITĂȚII PRODUSELOR FABRICATE ESTE RESPONSABILITATEA DE BAZĂ A ACESTUI POST.

    Raportați această lucrare