Curier Uber Eats - castiguri garantate cu minim stres
Danistir & Manu Srl
Timisoara, Romania
1 zi în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Uber Eats este una dintre aplicatiile de top pentru livrarea de alimente din Romania.

Unele dintre avantaje :

Este usor sa treceti la un cont Uber Eats daca sunteti deja partener Uber

Flexibilitate - Lucrati cand doriti

Functiile Sfaturi, astfel incat potentialul de castig este mai mare

Unele negative :

Preluarea mancarii de la magazinele de alimente din strada poate fi problematica cu parcarea

Unele livrari care sunt anulate de partenerul de livrare nu vor fi eligibile pentru taxa de livrare completa.

Pot folosi masina, bicicleta, scooter, trotineta sau motor.

Cerinte de telefon : smartphone Android sau iOS

Tel : 0733388820

Email : dani.stir yahoo.com

Cerinte

  • sa detineti un vehicul (bicicleta, motor scooter sau masina)
  • sa detineti un telefon smart pentru aplicatie
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Raportați această lucrare