Consilier Vânzări( București, Cluj Napoca)
SMART TRAINING
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Beneficii :

Salariu fix motivant+comision din vânzări

Training în domeniu realizat de un trainer specialist

Bonusuri de performanță

Mediu de lucru dinamic

Cerințe :

Absolvent de studii medii / superioare

Experiență în vânzări de minimum 1 an în domeniul tehnic

Constituie avantaj experiența în vânzarea de calculatoare, componente sau accesorii PC

Cunoștințe de gestionare a Office-ului și CRM-ului

Cunoștințe de limba engleză (nivel mediu / avansat)

Responsabilități :

Promovarea produselor companiei

Negociere și vânzare

Consultanță client

Rezolvarea problemelor clienților

Atingerea obiectivelor propuse

Raportați această lucrare