Inginer Electronist – EMC
COLORFUL.HR LEASING SRL
București, Ploiești
3 zile în urmă
source : Infomunca

Job description

  • București and others
  • jobs.colorful.hr recruteaza 1 Inginer Electronist EMC pentru unul dintre cei mai importanti fabricanti de echipamente electronice si electrice din Europa.

  • Responsabilitati : - Dezvoltarea si implementarea proceselor automatizate;- Imbunatatirea continua a proceselor productiei de serie, axata pe siguranta, calitate si reducerea costurilor de productie ;
  • Introducerea de noi produse si instruirea personalului aferent;- Respectarea metodelor si a timpilor de producție prin implementarea conceptului Lean Manufacturing ;
  • Aplicarea si mentinerea principiilor 5S.
  • Requirements

  • Cerinte : - Experienta in domeniu - minimum doi ani;- Studii medii / superioare (preferabil studii tehnice); - Cunostinte tehnice si instruire in domeniul mecanicii sau automatizarii industriale;
  • Cunoasterea proceselor de productie, de preferinta in sectorul auto ;- Cunostinte operare MS Office (Excel, Word foarte bine);
  • Limba engleza - nivel conversational;- Persoana analitica, organizata, atenta la detalii, orientata spre rezolvarea problemelor.
  • Beneficii : - Bonuri de masa;- Prime de sarbatori si bonus anual (in functie de performanta);- Transport asigurat;- Plan de cariera pe termen lung.

    Raportați această lucrare