Operator DTP tipografie, procesare text, imagine
SC Tipo Lidana SRL
Suceava
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cunostinte software : Corel DRAW, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator
  • Cunostinte de pre-press, tipar si productie publicitara (avantaj)
  • Descrierea jobului

    Prelucrare text si imagini grafice, editare imagini si machetare pentru carti, brosuri, pliante si afise.

    Realizare creatie grafica pentru materiale de promovare : catalog, brosura, flyer, afis, mapa de prezentare, etc.

    Pregatire pentru tipar a machetelor.

  • mediu de lucru placut
  • oportunitate de dezvoltare profesionala
  • salariu atractiv in functie de nivelul de implicare, performanta si rezultate
  • Raportați această lucrare