Reprezentant vanzari prin telefon
ECHO PLUS
Timisoara
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Excelente abilitati de comunicare, atat in scris cat si verbal;
  • Dorinta de performanta si autodepasire;
  • Atitudine pozitiva;
  • Integritate si caracter puternic;
  • Orientare catre client si capacitatea de a mentine o relatie business pe termen lung;
  • Cunostinte medii de operare PC : Word, Excel, Outlook;
  • Jucator de echipa.
  • Responsabilitati :

  • Contactarea telefonica a potentialilor clienti persone juridice (companii medii sau mari si institutii publice) si promovarea produselor si serviciilor Echo Plus;
  • Identificarea nevoilor clientilor si gasirea unei solutii personalizate;
  • Negocierea si inchiderea vanzarii;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu si preluarea comenzilor recurente;
  • Atingerea indicatorilor de performanta (KPI).
  • Beneficii :

  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Training de inductie si feedback permanent;
  • Salariu fix, plus comision, bonus din vanzari si incentive-uri periodice;
  • Mediu de lucru modern si confortabil, intr-un birou situat ultracentral intre Piata 700 si Opera din Timisoara, la etajul 3 al unei cladiri de birouri (str. Paris nr. 2A);
  • Asigurare medicala privata in reteaua medicala Regina Maria;
  • Bookster;
  • Program : luni-vineri 08 : 30-17 : 00, cu toate weekend-urile si sarbatori legale libere.
  • Te asteptam sa ne cunoastem!

    Echipa Echo Plus

    Raportați această lucrare