Secretara
Medica Farmimpex
Otopeni, Romania
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Preia, transmite si indosariaza corespondenta din partea diferitelor entitati (parteneri, clienti, angajati) si redacteaza corespondenta cu acestia
  • Mentine relatiile cu furnizorii de servicii / produse necesare pentru administrare, actualizeaza informatiile cu privire la acestia
  • Asigura conditii optime pentru desfasurarea activitatii in locatia respectiva
  • Rezolva in timp problemele administrative neprevazute
  • Selecteaza informatiile necesare si redacteaza rapoarte pe subiectul solicitat de catre managerul direct, in legatura cu activitatea departamentului
  • Cerinte

  • Cunostinte IT (MSOffice, MSOutlook)
  • Cunostinte Limba Engleza
  • Abilitati de comunicare
  • Capacitate de organizare a activitatii si ordonare a locului de munca
  • Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
  • Orientare catre eficienta, initiativa
  • Aspect fizic placut.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu + bonuri
  • Transport asigurat de firma.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite