Inginer Mecanic
S.C. Agritehnica Service S.R.L.
Botosani
‎în urmă cu 3 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice (mecanică, electronică, hidraulică);
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu, limba germană constituie avantaj;
  • Cunoștințe bune de operare a calculatorului;
  • Permis de conducere - categoria B;
  • Disponibilitate de deplasări și la program prelungit;
  • Abilități și înclinații tehnice, dinamism și spirit de echipă;
  • Calm, organizat, capacitate de analiză;
  • Experiență în domeniu
  • Descrierea jobului

  • Executarea intervențiilor de punere în funcțiune, revizie și întreținere, reparația tuturor tipurilor de utilaje agricole comercializate de firma noastră;
  • Școlarizarea operatorilor utilajelor furnizate de firma noastră;
  • Întocmirea necesarului de piese de schimb pentru intervențiile service de care este responsabil.
  • Beneficii :

  • masina de serviciu;
  • telefon;
  • tichete de masa;
  • bonus.
  • Raportați această lucrare