Villanyszerelő - Relokáció: Romania
Iperdi Montage GmbH
Gheorgheni, Harghita County, Romania
1 zi în urmă
source : Best Jobs

Az Iperdi Montage GmbH több, mint 25 éve sikeresen működő munkaerőközvetítő cég egész Németország területén. Közel 150 magyar dolgozót foglalkoztatunk az épületgépészet és villanyszerelés területén.

Folyamatosan alkalmazunk és keresünk :

VILLANYSZERELŐ szakembereket Dél-Németországba, Baden-Würtemberg és Bayern régiókba

Stuttgart, Ulm, Mannheim, Tuttlingen, Nürnberg, Würzburg, Freiburg, München és ezek környéke).

Feladatok :

  • Régi és új épületek villamosvezetékeinek felújítása, hálózatok kiépítése
  • Kapcsolószekrények bekötése, általános villanyszerelői feladatok (erős és gyengeáram)
  • Tűzjelzők, elektromos berendezések telepítése
  • Karbantartás, javítás és felújítás
  • Amivel Ön rendelkezik :

  • Szakirányú végzettség, munkatapasztalat
  • Alapvető német nyelvtudás , főleg a szaknyelv ismerete; saját autó
  • Változó munkahely vállalása Dél-Németország területén.
  • Megbízhatóság, rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Amit kínálunk :

  • Fizetés : nettóEuro / hó. Szállás biztosítása.
  • Órabér : 12,52 EUR bruttó, plusz 45-50 EUR nettó napidíj
  • Túlóra esetére Zeitkonto, ami kivehető szabadságban, vagy kifizetik.
  • Karácsonyi és nyári juttatás, munkaruha támogatás (150 €)
  • Határozatlan idejű német szerződés, nyugdíj- és betegbiztosítás, fizetett éves szabadság
  • Cég által megszervezett szállás a munkavégzés helyén ill. közelében, egyágyas panzióban. A szállást a napidíjból fizeti, vagy ha az kedvezőbb Önnek, mi fizetjük közvetlenül (20 € / munkanap).
  • Hazajárás 4 hetente 1 hétre megoldható
  • Magyar nyelvű kapcsolattartó személy
  • Lehetőség direkt átvételre
  • Párban is lehet jelentkezni, az egyiküknek legyen autója és német nyelvtudása. Szakmunkásbizonyítvány mindenkinél feltétel.

    Ha a meghirdetett állásajánlat nem 100%-ban illik Önre, akkor is érdemes jelentkeznie, mert sok más nyitott állással rendelkezünk.

    Szakmai igényeit figyelembe vesszük.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite
    Email-ul meu
    Continuă
    Formular