Operator prelucrare date (Oradea)
FinProm
Romania
27 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

După o experiență de peste 11 ani pe piața din Arad, deschidem un nou punct de lucru în Oradea și dorim ca tu să fi unul dintre noii noștri colegi!

Îţi doreşti să activezi într-un domeniu profesional, cel al serviciilor financiar-bancare?

Scopul tău primordial este să îţi dezvolţi abilităţile profesionale şi personale pentru a-ţi putea lua viaţa în propriile mâini?

Eşti student şi ai nevoie de flexibilitatea programului de muncă pentru a te prezenta la cursuri sau examene?

Doreşti să activezi într-o societate în cadrul căreia să te identifici cu valorile companiei : meritocraţie, teamwork, interculturalitate în mediul organizaţional, dezvoltare continuă şi profesionalism?

Competenţe necesare pentru a face parte din echipa noastră!

  • cunoştinţe de operare PC (pachetul MS Office);
  • atenţie concentrată, distributivă şi la detaliu;
  • capacitate de analiză şi sinteză;
  • capacitate de adaptare;
  • orientare spre atingerea obiectivelor;
  • spirit de echipă;
  • studii medii sau superioare (domeniul economic constituie un avantaj);
  • experienţă profesională minim 6 luni (constituie un avantaj);
  • cunoaşterea limbii italiene (constituie un avantaj).
  • Responsabilităţi :

  • analizarea şi prelucrarea documentelor personale şi imobiliare necesare creditării;
  • utilizarea sistemului pentru gestionarea documentaţiei digitalizate;
  • recunoaşterea naturii documentelor primite şi clasificarea lor cu scopul de a crea baza pentru un alt proces de management al documentaţiei;
  • analizarea documentelor primite şi deciderea asupra viitoarelor faze de procesare.
  • Beneficii :

  • bonus de performanţă;
  • card privat de sănătate;
  • cost asigurat al transportului cu mijloace în comun în oraşul Oradea;
  • cursuri gratuite de limba italiană;
  • training tehnic intern de specialitate;
  • training de perfecţionare şi specializare;
  • program full-time (L-V);
  • team building intern şi extern;
  • petreceri (party-uri).
  • FinProm, pentru cariera ta!

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite