Consilieri Clienti
Mega Image
Romania
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • minim studii medii (absolvent bacalaureat);
  • experienta anterioara (comert) minim 1 an;
  • excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • orientare catre rezolvarea problemelor;
  • proactivitate, atitutine pozitiva;
  • cunostinte operare PC (Word, Excel), navigare internet (retele social-media);
  • cunostinte limba engleza nivel conversational.
  • Descrierea jobului

    Rolul postului este acela de a creste nivelul de satisfactie a clientilor, prin interactiunea directa cu acestia, oferindu-

    le o experienta de cumparaturi unica.

    Responsabilitatile postului :

  • Interactioneaza in mod direct cu clientii pe sala de vanzare, pentru a le furniza informatii, ca raspuns la solicitarile si intrebarile acestora;
  • Indruma clientii in alegerile de cumparaturi si face recomadari pe baza sortimentatiei existente;
  • Gestioneaza si rezolva situatiile in care un client doreste sa faca o reclamatie;
  • Realizeaza rapoarte saptamanale cu privire la situatiile problematice gestionate.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite