Inginer Proiectant Senior-Constructii civile si industriale
SC LEVIATAN DESIGN SRL
Romania
21 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam noi colegi pentru proiecte de talie nationala si internationala.

Pentru a ne trimite CV-ul tau, poti folosi si formularul de pe site-ul nostru sau ne poti scrie pe

Te asteptam in Echipa Leviatan!

Studii superioare finalizate (Universitate Tehnica de Construcții FCCIA)

Experiența in proiectare minim 5 ani dupa terminarea studiilor

Cunostințe de calcul structural

Deplasare la faze determinante pe santier (daca este cazul) permis cat. B (reprezinta un avantaj)

Persoana studioasa, autodidacta, dornica de a face cariera in acest domeniu

Descrierea jobului

Cunoasterea programului Autocad 2D

Avantaj - cunoasterea programului Revit.

Intocmire documentatie pentru SF, DALI, DTAC, PT+DE

Masuratori in teren pentru relevarea constructiilor existente (intocmire relevee, plan situatie) dupa caz

Cunoasterea unor programe de detaliere 3D (Advance Concrete, Advance Steel, Nemetschek. Tekla, etc) reprezinta un avantaj

Calcul structural in programe specifice (ETABS, SAP2000, GRAITEC DESIGN)

Intocmirea documentatiei pt expertize tehnice

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica

Posibilitate de crestere profesionala

Deducere transport

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite