Electro Mecanic
Adecco Resurse Umane SRL
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Adecco, lider national si mondial in domeniul resurselor umane recruteaza si angajeaza pentru clientul sau, fabrica de panificatie in Mun. Constanta : ELECTROMECANIC.

Candidatul Ideal :

  • Scoala profesionala / studii medii cu profil electric / mecanic
  • Cursuri de calificare / atestate in meserii cu profil electric / mecanic
  • Experienta minim 1 an in pozitii similare
  • Permis de conducere categoria B
  • Rezistenta la stres, tact.
  • Abilitatea de a lucra in echipa
  • Poseda aptitudini de planificare si organizare a activitatii.
  • Cunostinte privind procesul de functionare a liniilor de productie /
  • Descrierea jobului

  • Urmarirea planului de mentenanta preventiva.
  • Executarea mentenantei preventive si reactive la echipamentele tehnologice.
  • Comunicarea necesarului de materiale si piese de schimb pentru lucrarile preventive.
  • Beneficii

  • Contract de munca;
  • Salariu net 2500 Ron
  • Decont transport
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite