Gestionar depozit
Arabesque Romania
TIMISOARA
6 zile în urmă

Descrierea jobului :

  • receptia, inventarierea si eliberarea marfurilor (materiale de constructii) pe baza documentelor specifice;
  • intretinerea stocului;
  • evidenta gestiunii;
  • intocmirea documentelor necesare si a altor rapoarte la cerere
  • Cerinte :
  • studii medii;
  • experienta minim 1 an intr-un post similar;
  • persoana organizata, atentie la detalii
  • Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • posibilitate de dezvoltare profesionala
  • tichete de masa
  • mediu de lucru profesionist
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite