Montator PAL melaminat
Sc Ghise Design Srl
Baia-Mare, Romania
6 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Fabrica de mobila Ghise Design angajeaza MONTATOR cu experienta in domeniul Mobilierului din PAL.

  • Oferirea celor mai bune solutii tehnice privind asamblarea si montajul mobilierului si accesoriilor
  • Participare activa pentru gasirea solutiilor de imbunatatire a gradului de satisfactie a clientilor
  • Respectarea normelor privind activitatea de manipulare si montaj a produselor
  • Sediul firmei in Loc. Recea, Str. Stadionului nr. 8, Maramures

    Cerinte

  • Seriozitate, perseverenta, simtul detaliului
  • Experienta in activitati de tamplarie, productie sau montaj mobila reprezinta un avantaj
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si foarte bine pregatita caracterizata prin entuziasm si initiativa
  • Pachet salarial format din : salariu motivant si bonusuri de performanta
  • Dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate
  • Oferim conditii de munca la standarde Europene
  • Pachet salarial extrem de atractiv si de motivant
  • Prime si pachete de sarbatori
  • Transport gratuit dus-intors (Baia Mare-Fabrica Ghise Design)
  • Training de specialitate
  • Oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite