INGINER CONSTRUCTOR
EURO VIAL RESIDENCE
Fetesti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

CERINTE :

Studii superioare in domeniul constructiilor.

Experienta pe pozitie similara minim 1 an.

Experienta in executia si managementul lucrarilor de constructii fundatii, finisaje interioare, reprezinta un avantaj.

Cunostinte de operare PC : MS Office, ACAD, etc..

Limbi straine : engleza mediu.

Permis de conducere categoria B.

Responsabil, Ordonat, Muncitor, Orientat catre solutii.

Excelente abilitati de comunicare. Buna întelegere a sistemelor de constructie.

RESPONSABILITATI :

Supraveghează realizarea construcției de la inceput până la finalizarea ei (preluare teren si finalizare constructie).

Coordoneaza si supervizeaza realizarea serviciilor / operatiunilor de proiectare, obtinere autorizatie de construire, executie, receptie a lucrarilor.

Sustine proiectele in fata autoritatilor competente. Se asigura ca documentatia din proiect este completa.

Urmareste respectarea standardelor, normelor si a legislatiei in vigoare.

Estimeaza necesitatile, identifica si asigura resursele operationale pentru desfasurarea proiectului.

Se asigura ca activitatile de constructie se desfasoara în conformitate cu programul prestabilit.

Coordoneaza lucrarile de constructii in interiorul locuintelor (amenajari si finisaje interioare).

Colaboreaza cu persoanele responsabile de realizarea fiecarei etape a constructiei.

Coordoneaza eforturile tuturor partilor implicate în proiect, care includ arhitecti, consultanti, contractori, sub-contractori (include monitorizarea activitatilor de constructie si organizarea de intalniri periodice cu echipele implicate in proiect).

Constata aspectele de design si constructie care nu sunt adecvate proiectului.

BENEFICII :

Pachet salarial atractiv.

Abonament medical.

Autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil.

Posibilitati multiple de invatare si dezvoltare in cadul companiei.

Raportați această lucrare