Tehnician sisteme de securitate/Electrician
Break Sistems Srl
Ploiesti, Romania
14 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • experienta anterioara intr-o pozitie similara (instalare / intretinere sisteme de curenti slabi / tari) minim 1 an;
  • seriozitate, constiinciozitate, abilitati tehnice;
  • experienta in lucrari de retelistica : medii de transmisie, cablare, conectare, cablare structurata;
  • disponibilitate pentru deplasari in tara
  • disponibilitate la program prelungit
  • RESPONSABILITATI :

  • configurare, si punere in functiune sisteme de detectie efractie, sisteme CCTV, control acces si pontaj, automatizare porti si interfonie audio / video
  • diagnosticarea starii de functionare a echipamentelor componente ale sistemelor.
  • montarea echipamentelor si a accesoriilor acestora, efectuarea cablajelor si conexiunilor aferente.
  • executia instalatiilor electrice de curenti tari si slabi (realizare montaj pat cabluri, realizare trasee tuburi, executie trasee conductoare si cabluri electrice, conexiuni si montaj aparate si echipamente
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Pachetul de beneficii se va discuta in cadrul interviului si va fi personalizat in functie de experienta si aptitudinile fiecarei persoane selectate.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite