Sofer livrari Bucuresti si judetele adiacente (B)
VOLTA Electric SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana harnica, organizata, sociabila, comunicativa, cu o buna integrare in echipa;
  • Permis de conducere cat. B (preferabil);
  • Absolvent de liceu (preferabil);
  • Recomandari de la fostii angajatori.

    Responsabilitati :

  • Pregateste marfa impreuna cu ceilalti colegi, incaseaza sumele aferente livrarilor efectuate;
  • Incarca, descarca, receptioneaza marfa din depozit;
  • Livreaza cu masinile firmei marfa catre clienti : local sau in alte judete;
  • Asigura buna functionare a masinii folosite la livrari.
  • Beneficii :

  • salariu motivant;
  • bonuri de masa;
  • pensie privata P3;
  • asigurare privata de sanatate.
  • Raportați această lucrare