Curier
Adecco Romania
Cluj-Napoca
1 zi în urmă
source : Undelucram.ro

Adecco Resurse Umane, lider național și mondial in servicii de HR, recruteaza pentru unul dintre colaboratorii sai, curier in Cluj.

Candidatul ideal :

  • minim studii medii absolvite;
  • experienta in curierat / livrare pe masina de 3,5t;
  • permis de conducere de minim 2 ani.
  • Responsabilitati :

  • preluare comenzi, documente si colete;
  • livrare si ridicare colete;
  • intocmire documente - AWB-uri, facturi, chitante;
  • colectare rambursuri;
  • incasare contravaloare taxe de transport si depunere la casieria unitatii.
  • Beneficii :

  • salariu atractiv;
  • tichete de masa : 15 lei / zi;
  • asigurare medicala privata;
  • transport asigurat.
  • Poți aplica direct prin Adecco aici

    Raportați această lucrare