Gestionar depozit cu experienta
CONSULTING DUE SRL
Cluj Napoca, Câmpia Turzii
1 zi în urmă
source : Infomunca

Job description

  • Cluj Napoca and others
  • Responsabilitati : -Tine gestiunea la fierul cu care lucreaza, a materiei prime pana la vanzare-Gestioneaza incarcarea si descarcarea tirurilor / camioanelor-Asigura si verifica materialele din depozit-Preia marfa-Gestioneaza plasarea camioanelor la incarcat-Verifica marfa care intra si care iasa din depozit conform facturilor sau avizelor

    Requirements

  • Experienta ca si gestionar de preferat-Sa accepte sa lucreze afara -Sa stie sa citeasca avize, facturi, receptii marfa-Sa nu consume alcool-Sa fie serios si responsabilConditii : -Program L-V- 7-17 cu pauza de masa-Salariu 3000- 3500 lei net + bonuri 400 lei + transport decontat ( daca e nevoie) pentru inceput + marire salar dupa seriozitate si disponiblitate de munca-5 % din salar lunar retregere pentru gestiune marfa, bani care vor fi restituiti la intelegere
  • Raportați această lucrare