Sales Account Manager
STEP IT Academy
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experiență de minim 1 an în activități de vânzare prin telefon și face-to-face
  • Cunoștințe avansate de Microsoft Office sau Google Suite apps
  • Familiar cu aplicații CRM
  • Abilități foarte bune de comunicare și negociere, orientate către vânzări
  • Abilități foarte bune de time management și organizare
  • Abilitatea de a fi independent în procesul de vânzare
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Descrierea jobului

    Căutăm un nou coleg / ă pentru poziția de Sales Account Manager care este orientat / ă spre rezultate, cu o atitudine pozitivă și cu foarte bune abilități de comunicare!

    Responsabilități

  • Prezentarea, promovarea și vânzarea de produse educaționale (cursuri de formare profesională)
  • Apelarea persoanelor interesate de programele oferite de STEP IT Academy
  • Coordonarea eforturilor de vânzare cu alte departamente
  • Emiterea de contracte și transmiterea acestora către potențialii studenți
  • Încasarea banilor conform taxelor de studii ale studenților
  • Dezvoltarea și menținerea de relații cu clienții companiei
  • Îmbunătățirea eforturilor de vânzare prin feedback
  • Beneficii

  • Bonus în funcție de performanță
  • Acces la training personalizat
  • Lucrul cu o echipă tânără
  • Suport pe toată durata procesului de vânzare
  • Posibilitatea de avansare în carieră
  • Dezvoltare profesională și personală
  • Job într-o companie internațională stabilă pe o piață emergentă
  • Salariu peste piață, cu creștere în funcție de dezvoltarea filialei.
  • Raportați această lucrare