Asistent Vanzari/Sef Magazin-Gatta din Afi Cotroceni
Mondorom Srl
Bucuresti
‎în urmă cu 9 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoana ambitioasa, activa, comunicativa, dinamica, prezentabila, capabila sa faca parte dintr-o echipa tanara si de succes.

Bune abilitati de comunicare, planificare si atingere al obiectivelor .

Bune abilitati de organizare,spirit de echipa si un bun management al timpului .

Prezenta de spirit si flexibilitate .

Orientare catre client, spre performanta si dorinta permanenta de dezvoltare profesionala .

Cunostinte de operare pe calculator .

Experienta ca asistent vanzari, reprezinta un avantaj.

Studii : minim diploma de Bacalaureat

Descrierea jobului

Magazinul Gatta functioneaza in Centrul Comercial Afi Cotroceni -Bucuresti

Magazinul Gatta comercializeaza ciorapi de dama, lenjerie intima marca Gatta , Pompea si Love & Bra

Atributiuni :

  • Deserveste clientii, prezinta produsele din magazin.
  • Promoveaza produsele in functie de nevoile si interesele clientului;
  • Cultiva si mentine relatii pozitive cu clientii si colegii.
  • Implementeaza in magazin strategia de vanzari a companiei si campaniile de marketing.
  • Sefa de Magazin se va ocupa inclusiv de gestionarea relatiilor cu clientii, cu autoritatile locale, cu administratia Centrului comercial, cu institutiile bancare.

    Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • Venitul lunar este format din salar fix, comision plus bonuri de masa .
  • Raportați această lucrare