Operatoare amanet si schimb valutar
Sc Amanet Gold Services Srl
Bucuresti, Romania
‎în urmă cu 11 ore
source : BizooJobs

Responsabilitati :

  • Verificarea si evaluarea garantiilor - bijuterii din aur si argint, obiecte electronice;
  • Intocmirea documentatiei pentru acordarea imprumuturilor;
  • Efectuarea platilor si a incasarilor;
  • Consilierea clientilor.
  • Cerinte

  • Studii medii : Bacalaureat (diploma de bacalaureat reprezinta o conditie obligatorie);
  • Cunostinte de operare PC (pachetul Microsoft Office);
  • Abilitati de calcul;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si persuasiune;
  • Empatie si aptitudini interumane;
  • Atentie la detalii;
  • Perseverenta si dorinta de colaborare pe termen indelungat.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Aprecierea, recunoasterea si recompensarea performantelor;
  • Oportunitati reale de promovare;
  • Activarea intr-o companie de succes;
  • Siguranta locului de munca;
  • Munca alaturi de un personal calificat;
  • Program flexibil;
  • Salariu motivant;
  • Comisioane si bonusuri;
  • Tichete de masa, tichete cadou oferite cu ocazia sarbatorilor;
  • Abonament medical la clinica privata Medlife;
  • Oferirea unui training pentru ocuparea postului, lipsa experientei in domeniu nu constituie un dezavantaj;
  • Perioada de training va fi platita conform salariului.
  • Raportați această lucrare