Junior Key Account Manager
GPK RETAIL DISTRIBUTION S.R.L
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

este o persoana dinamica, atrasa de domeniul comertului, dornica sa invete si sa isi croiasca o cariera in domeniul comercial : vanzari, marketing, achizitii.

Descrierea jobului

Pozitia de Junior Key Account Manager presupune :

  • analiza pietei si sortimentului in diferite lanturi de magazine pentru categoria de produse studiata.
  • pregatirea ofertelor pentru transmiterea lor catre clienti
  • contactul permanent cu clientii - retele de magazine : Metro, Kaufland, Selgros, Auchan, Carrefour.
  • organizarea livrarilor : intocmirea documentelor de livrare
  • Raportați această lucrare