INGINER TECHNICIAN VOPSITORIE
irrom industrie S.r.l.
Cluj‑Napoca
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Provocarea se adresează în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere dе succes într-un mediu plăcut şi profesionist.

Posibilitate dе dezvoltare profesionala intr-o companie si conditii moderne dе lucru cu tehnologie dе cel mai inalt nivel.

Cerinte :

Studii superioare profil tehnic (Facultate Mecanica,Inginerie Electrica, TCM)

Spirit de echipa, flexibilitate, dinamic, riguros, onest, responsabil,

Experienta vopsea industriala pulbere in camp electrostatic

Descrierea jobului

  • Asigura interfata cu personalul tehnic cat si cu inginerii din cadrul companiei pentru a definii oportunitatile de standardizare a procesului si de reducere a costului;
  • Responsabil pentru solutionarea problemelor complexe la nivel de proces intern a zonei de productie;
  • Raspunde de calitatea si validarea procesului de vopsire si a produsului finit

    Raspunde de identificarea defectelor de vopsire si aplicarea de masuri corective

    Gestioneaza stocurile de vopsea, aditivi chimici si alte substante folosite in procesul de productie.

    Urmareste dezvoltarea abilitatilor personalului din subordine.

    Benеficii :

    Pachеt salаrial atrаctiv+ bonusuri

    Transport аsigurаt

    Raportați această lucrare