Responsabil Dezvoltare Vanzari Online
Group24 Online Marketplaces S.R.L.
Oradea
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Detine abilitati de comunicare si negociere

Proactiv, inovativ, independent si empatic

Cunsostinte bune operare PC

Cunsotinte limba engleza, nivel avansat

Bune abilitati de organizare

Atitudine pozitiva si orientare catre obtinerea si depasirea rezultatelor

Experienta in vanzari online, constituie avantaj

Responsabilitati

  • Promovarea serviciilor companiei
  • Contactarea telefonica a potentialilor clienti
  • Informarea constanta a clientilor cu privire la ofertele si pachetele noi ale companiei
  • Analizeaza si identifica clientii noi
  • Dezvolta si mentine o relatie stransa si eficienta atat cu clientii companiei cat si cu colaboratorii
  • Implementeaza proiecte de vanzari si camapanii de marketing
  • Beneficii

  • Colectiv tanar si dinamic
  • Posibilitatea de a lucra intr-un domeniu in plina dezvoltare
  • Sprijin constant din partea colectivului
  • Atmosfera prietenoasa la birou
  • Cafea nelimitata : )
  • Raportați această lucrare