POLIZATOR - TURBINATOR (Pregatitor)
BLAST SOLTECH SRL
Tulcea
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Calificat / necalificat;
  • Experienta : min.1 an / post similar ( turbinator / polizator / vopsitor industrial) - in santier naval ( constructii nave) / rafinarii / constructii industriale.

    Descrierea jobului

    BLAST SOLTECH angajeaza pentru santierele navale DAMEN Mangalia si DAMEN Galati :

  • TURBINATOR / PREGATITOR - POLIZATOR ( pregatire mecanica in vederea vopsirii suprafetelor metalice).
  • Info / Tel. 0746 593 629 / 0722 342 584.

    Oferim SALARIU IN CONDITII AVANTAJOASE.

    ASIGURAM GRATUIT : TRANSPORT, CAZARE sau / si MASA.

    Raportați această lucrare