Operator calculator
SPN MAGISTER
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Abilitati in relatiile cu publicul si interelationare personala, prezenta placuta;
  • Punctualitate, politete, autocontrol, capacitate de adaptare la stres;
  • Cunoasterea si aplicarea corecta a regulilor gramaticii limbii romane, preocupare pentru scriere caligrafica;
  • Cunostinte operare PC, MS Office-Word, Excel, navigare internet;
  • Capacitatea de a-si stabili prioritati si de a-si organiza munca intr-un mod eficient;
  • Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
  • Capacitatea de a respecta termenele limita;
  • Atentie distributiva, capacitate de adaptare si invatare rapida;
  • Integritate morala si etica;
  • Atentie sporita la detalii.
  • Descrierea jobului

  • Preluare și consultații solicitări clienți;
  • Redactare acte juridice de diferite tipuri;
  • Arhivarea documentelor redactate;
  • Operare infonot;
  • Calcul taxe notariale;
  • Îndeplinirea procedurilor notariale;
  • Raportați această lucrare