Farmacist si Asistent de Farmacie
SC LARA FARM SRL
Iasi
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

FARMACIST si ASISTENT DE FARMACIE 2 posturi

  • Studii dе specialitate finalizate
  • Bune abilitati dе comunicare si lucru in echipa
  • Bune cunostinte operare PC
  • Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
  • Descrierea jobului : Farmacist norma intreaga / Asistent dе farmacie norma intreaga

    BENEFICII :

  • salariul dе baza atractiv (toate taxele incluse in brut)
  • bonuri dе masa
  • bonusuri dе performanta atractive
  • zile libere legal - platite dublu
  • cursuri dе dezvoltare profesionala cu trainer specializat in activitatea dе farmacie
  • cursuri dе dezvoltare personala
  • Raportați această lucrare