Suport Administrativ Tehnician IT
Jobber
Bucureşti, Romania
49 zile în urmă
source : Jobber

Cautam coleg pentru echipa noastra IT! Pretuim in egala masura la noul coleg atat cunostintele IT cat si atitudinea. Experienta in domeniu este apreciata dar luam in calcul si pasiunea si entuziasmul pentru domeniul IT.

Pozitia deschisa este de Suport Administrativ Tehnician IT. In ceea ce priveste responsabilitatile, acestea imbina organizarea si administrarea cu consultanta acordata clientilor, on-site si telefonic.

Suport Administrativ Tehnician IT :

Abilitati si cunostinte necesare pentru a munci cu placere pe aceasta pozitie (aka Cerintele postului) :

  • Cunostinte de specialitate (retelistica, administrare sisteme, hardware, software);
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu (scris si conversational);
  • Bune abilitati de comunicare interpersonala;
  • Pro-activitate si orientare catre solutii;
  • Persoana organizata, orientata spre invatare si dezvoltare profesionala;
  • Experienta de munca in domeniul IT minim 6 luni constituie un avantaj (retelistica, administrare sisteme, help-desk).
  • Ce urmeaza sa faci la locul de munca (aka Responsabilitatile postului) :

  • Administrarea si rezolvarea solicitarilor clientilor, on-site si telefonic;
  • Instalarea, actualizarea si mentinerea / intretinerea aplicatiilor si programelor;
  • Instalarea si intretinerea echipamentelor hardware;
  • Inregistrarea incidentelor si solicitarilor in sistemul de ticketing;
  • Organizarea, etichetarea si catalogarea bunurilor IT (digitale si fizice);
  • Organizarea si actualizarea documentatiei, procedurilor de lucru si a altor documente interne.
  • Ce oferim noi (aka Oferta noastra) :

  • Salariu in functie de nivelul de experienta si contributia la livrarea unor servicii de calitate clientilor (salariul se negociaza la angajare in functie de experienta, cresterile sunt in functie de implicarea personala);
  • Posibilitatea dobandirii unor cunostinte de specialitate si abilitati profesionale in scurt timp;
  • Program avantajos de lucru (8-17, cu o ora de pauza de masa inclusa).

    Pentru ca stim ca distantele si localizarea conteaza in Bucuresti, mentionam ca suntem localizati in zona de sud a Bucurestiului (Soseaua Berceni).

    Daca sunteti vi se potriveste descrierea de mai sus si sunteti interesati, asteptam CV-ul la adresa

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite