Agent vanzari vansell (cod AV4)
Sprinter 2000 SA
Bacau
‎în urmă cu 17 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Bune abilitati dе comunicare si adaptare.

Disponibilitate pentru o activitate preponderent dе teren.

Orientat spre atingerea rezultatelor dorite.

Studii medii.

Permis conducere Categoria B .

Constituie avantaj experienta in operare pe tableta / smartphone ,PC (excel, mail).

DESCRIERE JOB :

  • agеnt de vаnzаri VANSELL (negociеrе, cоntаctarе clienti noi, comеnzi, fаcturаre, livrаre si incаsarе)
  • ofеrtare / facturаre / livrare / incasare la clienti conform rute planificate. Actioneaza in sensul dezvoltarii afacerii companiei prin realizarea in aria repartizata a volumelor de vanzari si a obiectivelor de acoperire clienti
  • RESPONSABILITATI :

    Contruieste si mentine baza de clienti in zona pe care o administreaza

    Viziteaza zilnic numarul de client pentru a atinge standardele impuse de companie , conform ruting planificat.

    Vinde produsele conform obiectivelor de vanzare.

    Se asigura de recuperarea in intregime a contravalorii facturilor din aria sa de acoperire.

    Indeplineste planul de vanzari si incasari precum si alte obiective conexe de vanzari si distributie.

    BENEFICII :

    Pachet salarial atractiv - salariu fix 2550 lei (brut) + comision din incasari.

    Bonusuri lunare in functie de performante (nr. clienti, vanzari,incasari)

    Tichete de masa (20 lei / zi) si diurna (50 lei / zi)

    Tableta si telefon de serviciu

    Masina de serviciu

    Sustinere in construirea unei cariere de succes.

    Raportați această lucrare