.NET Developer in Timisoara
APTET
Timisoara, Romania
4 zile în urmă
  • Contract
  • Direct cu angajatorul Varianta de contract de colaborare PFA sau SRL

  • Program
  • Flexibil, 8 ore / zi Luni-Vineri

  • Beneficii
  • Pachet salarial in functie de experienta Oferta salariala in funtie de testarea tehnica Asigurare privata de sanatate si Dentara Masa de pranz asgurata

  • Cerinte
  • Studii superioare Experienta similara Engleza avansat

  • Cunostinte si experienta IT
  • ASP.NET MVC si / sau CORE SQL Server Windows / WebServices .NET framework platform MSSQL Server 2008 / 2012 T-SQL

  • Responsabilitati
  • Programare 80% din timpul de lucru

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite