Reprezentant Vanzari Oftalmologie
MEDICA M3 COMEXIM SRL
Cluj‑Napoca
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Profilul candidatului ideal :

1.Puternica orientare spre actiune si rezultate concrete

2.Orientat catre clienti, dezvoltare personala si profesionala continua.

3.Capacitatea de Abordare sistemica si organizata a activitatilor

4.Autonomie persoanala, in sensul de a a-si duce obiectivele la bun sfarsit fara interventia sefilor directi.

5.Capacitate de adaptare la mediile in schimbare.

6.Inteligenta sociala : sociabilitate, capacitate de a interactiona cu oricine

7.Dorinta de a performa.

Descrierea jobului

Cerintele de baza ale postului :

1.Studii liceale finalizate.

2.Candidat responsabil, cu experienta de minim 6 luni pe o pozitie similara.

3.Cunostintele tehnice in domeniul comercializarii produselor :

a.Intocmirea si inregistrarea in ERP a facturilor / avizelor de intrare pentru marfurile receptionate-Receptii marfa.

bInregistrarea transferurilor de marfa intre gestiuni avize de insotire a marfii.

c.Intocmirea facturilor / bonurilor fiscale catre clienti, pe baza comenzilor primite.

d.Livrare marfa cu curier sau agent.

e.Servirea clientilor in magazin, intocmind documentele necesare, respectiv factura / bon fiscal / z la sfarsit de zi. f.

Gestionare, predare bani incasati.

g.Gestionare stoc de marfa serializata. Inventarierea anuala a stocurilor.Raportare in platforma online S.I.U.I.

4.Introducerea datelor in S.I.U.I. si validarea acestora

a.Transmiterea raportarii online catre Casa de Asigurari de Sanatate cu care avem contract

b.Intocmirea documentatiei si depunerea acesteia spre decont

c.Remedierea eventualelor erori aparute pe parcursul procesuluiContractare CAS

d.Intocmirea documentatiei necesara procesului de contractare (anual sau in functie de modul desfasurarii procesului de contractare) si transmiterea documentelor catre Casele de Asigurari de Sanatate cu care avem contract.

Competente in :

Contabilitatea primara si de gestiune

Comunicare asertiva cu clientii

Competente in Ms Office, ERP la nivel mediu

Permis categoria B

Reprezinta un avantaj :

Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

Raportați această lucrare