Consilier juridic / Asistent manager
BIROU EXECUTOR JUDECATORESC MAHAREA CONSTANTIN ANDRADA IULIANA
Sibiu
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoana dinamica, bine organizata, comunicativa, cu atentie distributiva si care isi poate insui rapid cunostintele dobandite.

Capacitate de analiza si sinteza si gasirea celor mai bune solutii la situatiile aparute.

Disciplinata, capabila sa lucreze in echipa.

Cunostintele de operare PC-obligatorii (Microsof Office, Excel)

Descrierea jobului

Activitatea in cadrul biroului de executare vizeaza doua planuri :

Activitate de scretariat (receptionare / transmitere / sortare / arhivare) corspondenta si Gestionarea efectiva a dosarelor de executare silita :

  • indosariere acte de procedura, redactare acte de procedura
  • mentinerea legaturii cu debitorii
  • contactul permanent cu diverse institutii publice
  • intocmire raportari lunare
  • Raportați această lucrare