Agent vanzari prin telefon – perioada determinata
GARANTI BANK
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Vrem sa colaboram cu tine pentru ca :

  • iti place sa comunici si sa convingi;
  • esti un bun negociator si te motiveaza procesul de vanzare prin telefon;
  • iti este la indemana sa utilizezi MS Office;
  • esti un cunoscator al limbii engleze;
  • iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica;
  • esti curios sa descoperi si sa inveti.
  • Descrierea jobului

    Daca nu stii deja, vei invata :

  • sa prezinti si sa promovezi prin telefon produsele financiar bancare catre clientii contactati;
  • sa oferi informaţii complete şi corecte, prin telefon, despre produsele şi serviciile băncii atat pentru clienţii existenti cat şi pentru clientii noi;
  • sa retii clientii care îşi declară intenţia de a incheia colaborarea cu Garanti Bank;
  • sa intelegi nevoile și așteptările clienților şi sa gestionezi eficient eventualele obiecţii;
  • sa inregistreazi corect și complet informațiile obținute în bazele de date ale bancii.
  • Raportați această lucrare