CONSILIER VANZARI (f/m) -BENVENUTI SHOPPING CITY TARGU MURES
BENVENUTI
Tirgu‑Mures
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Vino în echipa benvenutienilor dacă :

  • ești o persoană dinamică, comunicativă, energică,
  • ai spirit de echipă,
  • vrei să înveți secretele pantofilor și să evoluezi profesional,
  • ești pasionat de fashion,
  • vrei un job relaxant, cu o atmosferă modernă, plină de culoare și bună dispoziție.
  • Descrierea jobului

    Consultanță și vânzare către clienți, amenajare vitrine și magazin, preluare și verificare cantitativă și calitativă a produselor, menținerea magazinului curat și ordonat, dezvoltarea abilităților în domeniul fashion.

    Oferim salariu lunar atractiv + bonus în funcție de vânzări, contract pe termen lung, mediu de lucru modern, o echipă tânără și optimistă, training-uri, diverse beneficii.

    Raportați această lucrare