.Net Developer
Connectis
Cluj-Napoca, Romania
‎în urmă cu 17 ore
source : Just Join IT

JavaScript (regular)

  • Net (regular)
  • NET Core (regular)
  • Twoje obowiązki

  • Praca dla firmy z branży bankowej przy projekcie wewnętrznego systemu do obsługi sprzedaży
  • Tworzenie, rozwój oraz testowanie zaawansowanych aplikacji przy użyciu technologii .Net
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, wprowadzanie ulepszeń i usprawnień
  • Praca z doświadczonym zespołem developerskim
  • Wymagania

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Programisty .Net
  • Doświadczenie w pracy z technologiami frontendowymi : Angular, JavaScript, CSS i HTML
  • Bardzo dobra znajomość technologii takich jak : .Net, .Net Core
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Oferujemy

  • 5000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualnego opiekuna ze strony Connectis
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybieranymi Kandydatami : )

    Raportați această lucrare