Specialist testare automată
EEU Software
Bucharest, România
4 zile în urmă
  • Acasă
  • Specialist testare automată

  • Nivel de experiență : Mediu
  • Industrie : Aplicații software
  • Tipul de angajare : permanent
  • Domeniu : Inginerie, Tehnologia informației
  • Localizare : Remote, România
  • EEU Software derulează proiecte de dezvoltare software, folosind numeroase tehnologii de vârf. Veți avea ocazia de a vă împărtăși experiența în ciclul de dezvoltare al software-ului, alături de o echipă de programatori foarte talentați.

    Descrierea postului :

  • Specialistul de testare înțelege cerințele business-ului, proiectează și execută cazuri de testare pentru a obține o acoperire optimă a cerințelor.
  • Ea sau el participă la proiectarea și arhitectura de testare a aplicației și este capabil să îndeplinească sarcinile conform strategiei de testare

  • Ajută juniorii
  • Cerințe specifice :

  • Java, Selenium, Cucumber
  • Agile
  • Skill-uri de automatizare
  • Bine să fie :

  • Experiență DevOps
  • Chef, Ruby scripting sau orice alt limbaj de scripting
  • Database DB2, Sybase, Oracle, MaxDB, MS SQL
  • Limbi străine :

  • Engleză nivel avansat / fluent
  • Alte limbi europene vor fi un mare plus
  • Beneficii oferite :

  • Rambursarea certificărilor obținute
  • Abonament medical la o clinică privată
  • Salariu motivant
  • Bonusuri de performanță
  • Carieră în domeniu bazată pe învățare și dezvoltare continuă
  • Proiecte multiple în derulare
  • Un mediu profesionist de lucru
  • Acces la tehnologii de vârf
  • Programe de dezvoltare profesională certificări
  • Team buildings
  • Distribuie
  • Raportați această lucrare