Consilier vanzare Mercedes - Benz - auto rulate
ATP Exodus & Co SRL
Oradea
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Va invitam sa va alaturati echipei noastre de vanzari!

Cerintele pentru aceasta pozitie sunt :

  • studii superioare finalizate;
  • experienta in activitate de vanzari, domeniul auto-avantaj;
  • cunostinte foarte bune de utilizare PC;
  • abilitati dezvoltate de planificare si organizare;
  • abilitati dezvoltate de comunicare, relationare, negociere si orientare spre client;
  • abilitati foarte bune de exprimare verbal si in scris;
  • persoana dinamica, pasionata de domeniul auto, deschisa la invatare si dezvoltare profesionala.
  • Descrierea jobului

    Responsabilitatile vor fi :

  • reprezentarea si promovarea produselor din parcul auto in concordanta cu strategia companiei
  • identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • prospectarea si identificarea pietei
  • monitorizarea derularii contractelor
  • indeplinirea planului de vanzari anual
  • prezentarea in mod profesional a serviciilor pe care departamentul de vanzari le ofera potentialillor clienti.
  • Vom oferi un mediu de lucru la standarde ridicate.

    Vom oferi suport pentru dezvoltare profesionala.

    Vom oferi posibilitate de castig in functie de obiectivele realizate si performanta

    Raportați această lucrare